Elektrik & Aydınlatma

Hakkımızda

Firmamız 1955 yılından bugüne Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurucumuz Orhan Kurtuluş Uzun Yıllar Kocaeli Elektrik Teknisyenleri Derneği Oda Başkanlığı ve Konfederasyon Üyeliği yapmıştır. Tüm Türkiye’deki elektrikçilerin sorunları ile hem yerel hem de ulusal bazda yakinen ilgilenmiş, Ankara’da bahse konu sorunları savunmuş  ve sektörümüzün sorunlarının iyileştirilmesi adına T.B.M.M.’de soru önergesi verilmesine vesile olmuştur. Kentimizin ve sektörümüzün saygın isimlerinden olan Orhan Kurtuluş  vefatına kadar işine, sektörüne aşık bir kişiydi.

Kurucumuzun öğretileri ile prensipleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden takım ruhunu benimsemiş eğitimli ve yetişmiş çalışanları ile güncel ürün ve hizmetleriyle kurulduğu ilk günden bugüne kadarki ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız bu düşünce ile piyasada tanınmış ve güvenilir bir yer kazanmıştır.

64 Yıllık sektör tecrübesi...

Firmamızın 41 Burda AVM arkasındaki Mağazasında modern, ferah bir ortamda güler yüzlü ,deneyimli satış ekibimizle ihtiyaçlarınıza en uygun, optimal faydayı sağlayabileceğiniz ürünleri seçebilir ve almak istediğiniz ürünün kullanım detayları, teknik özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca teknik servis ekibimiz her türlü sorunuza cevap vermek ve satış sonrası hizmet için sizleri beklemektedir.

Kuruluşundan bu yana bir çok sektör lideri üretici ile işbirliği yapan firmamızın satışını üstlendiği başlıca markalar;

Siemens, Legrand ,Pelsan, Gecem, Ortaç, Turkuaz, Öznur Kablo, Hes Kablo, Prysmian Kablo, Göldağı Kablo, Koç Kablo, Reçber Kablo, Erse Kablo, Lapp Kablo, Şafak, Wago, Weidmüller, Klemsan,Phoenix Contact, EAE Busbar, EAE Kanal, EAE Aydınlatma, Tp Elektrik, Mete Enerji, Yavuz Pano, Emas, Finder, Enda, Kraus & Naimer …

Amacımız değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek, teknik bilgi, tecrübe ve ekipmanlarımızla birlikte, amaca en uygun malzemeyi en kısa zamanda tedarik, satış ve montaj sonrası teknik destek ile müşteri, kurum ve kuruluş memnuniyetidir.Ömür Elektrik & Aydınlatma Bireysel kaliteden kurumsal kaliteye; böylece toplumsal sorumluluk ve çevre bilinci ile ülke üretimine katkıda bulunmaya hedeflerini her geçen gün arttırmaya özen göstermektedir.